KVALITA

Náš vzorec kvality

Vynikající kvalita nepřichází snadno – vyžaduje totiž stálou dokonalost a všestranné řízení. Na základě zkušeností z předních zahraničních společností jsme vyvinuli vlastní přístup zaměřený na excelenci.

Naším úkolem je poskytovat našim zákazníkům dokonalý výsledek, aby naše výrobky dobře sloužily potřebám jakéhokoli odvětví.

Využíváme skandinávský přístup založený na znalostech a silné pracovní etice, který si naši přední inženýři osvojili v rámci mnohaletých pracovních zkušeností ve švédských společnostech.

Excelenci našeho výkonu zajišťuje vysoký smysl pro zodpovědnost, dokonalá přesnost výkonu a přísná kontrola jakosti.

Profesnímu rozvoji našich zaměstnanců napomáháme tím, že jim nabízíme další školení a motivujeme je, aby usilovali o ještě vyšší a lepší výkon.
Abychom mohli neustále nabízet vysoce kvalitní výrobky, vyvinuli jsme systém řízení jakosti, který je certifikován v souladu s normou ISO 9001:2015.

Pravidelně provádíme interní audity a dokumentujeme úspěšná řešení a objevy našich zaměstnanců, abychom mohli tato řešení v budoucnu opakovaně využívat.

Provádíme dvojí kontrolu jakosti výroby, která zahrnuje jakost kontrolovanou odpovědným zaměstnancem a kontrolu jakosti pro první a poslední díl každé šarže.

Náš management pravidelně kontroluje systém řízení jakosti společnosti a vybízí všechny zaměstnance, aby se zapojili do úsilí o jeho zlepšování.

Průběžně provádíme analýzu rizik s cílem zajistit sledovatelnost objednávky a soulad s požadavky systému řízení jakosti.
 

Obraťte se na nás!

CNC Latvia zodpoví vaše dotazy.


Juris Tomiņš
Výrobní manažer
+371 28325898
juris@cnclatvia.lv